Eric Nordlöw

Eric Nordlöw
Eric Nordlöw
Eric Nordlöw
Eric Nordlöw

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIC NORDLÖW (1908-1983): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Eric Nordlöw Positano 1948, olja på duk, ca 46 x 38 cm

347509

2015-12-07