Leksakshäst

Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, bemålad, höjd ca 46, längd 48 cm

Skador, färgbortfall

347529

2015-12-07