Barry A Series of Etchings 1808
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARRY, JAMES. A Series of etchings. London, W. Bulmer and Co., 1808.
Stor folio (68x51 cm). 16 etsningar.
Samtida dekorerat skinnband.
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Fuktskador, slitage. Bandet något skadat.
347535
2015-12-10