Barry A Series of Etchings 1808

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARRY, JAMES. A Series of etchings. London, W. Bulmer and Co., 1808.
Stor folio (68x51 cm). 16 etsningar.
Samtida dekorerat skinnband.

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Fuktskador, slitage. Bandet något skadat.

347535

2015-12-10