Lars Gösta Lundberg
2015-12-07
347536
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1983, 47/90, färglitografi, 76x58 cm