Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1983, 47/90, färglitografi, 76x58 cm
347536
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här