Lars Gösta Lundberg

Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1983, 47/90, färglitografi, 76x58 cm

347536

2015-12-07