Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989) :"Don José and the Carmen flee" ur "Carmen", 1970, signerad, XIX/CXXV, färglitografi, 54x42
347539
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här