Barbie Alan skipper med garderob

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARBIE, 2 st, ALAN, SKIPPER, medföljande väsk/garderob samt beautybox, i huvudsak originalkläder, 1960-tal

Slitage

347543

2015-12-07