Tissot

Tissot
Tissot
Tissot
Tissot
Tissot
Tissot
Tissot
Tissot

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TISSOT, herrarmbandsur, Antimagnetique, stål, mekaniskt urverk, 1950-tal, gråfärgad urtavla, arabiska siffror, sekundvisare, diameter 35 mm

Slitage, repor

347546

2015-12-07