Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TISSOT, herrarmbandsur, Antimagnetique, stål, mekaniskt urverk, 1950-tal, gråfärgad urtavla, arabiska siffror, sekundvisare, diameter 35 mm
Slitage, repor
347546
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här