Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BO ANDERSSON (född 1946): Objekt, signerad och daterad KGBA 84/100, brons, höjd ca8, 8x8 cm, medföljer broschyr
347552
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här