Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGÖRELSER, RIKSDAGSPROTOKOLL MM. 1700 - 1800-tal, flera tagna ur band, några inbundna, vissa dubbletter
Varierande skick, delvis nötta och med vissa skador, småfläckar
347559
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här