Kungörelser, protokoll mm 1700-1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGÖRELSER, RIKSDAGSPROTOKOLL MM. 1700 - 1800-tal, flera tagna ur band, några inbundna, vissa dubbletter

Varierande skick, delvis nötta och med vissa skador, småfläckar

347559

2015-12-07