Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPENDYL, Frankrike, Villard à Paris, 1800-talets senare del, boullearbete och förgylld brons, dekor av putti, emaljerade romerska siffror, höjd ca 50, 24 x 15 cm
Slitage
347578
2015-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här