Bordspendyl boullearbete

Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, Frankrike, Villard à Paris, 1800-talets senare del, boullearbete och förgylld brons, dekor av putti, emaljerade romerska siffror, höjd ca 50, 24 x 15 cm

Slitage

347578

2015-12-08