Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARTOR I RULLE (3) BL.A. MEDELPAD, Norra Sverige och Sverige. Tidigt 1900-tal.
Ej genomgångna
Skador och defekter, rullade. Samtliga lackade.
347583
2015-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här