Kartor över Sverige i rullar

Kartor över Sverige i rullar
Kartor över Sverige i rullar
Kartor över Sverige i rullar
Kartor över Sverige i rullar
Kartor över Sverige i rullar
Kartor över Sverige i rullar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTOR I RULLE (3) BL.A. MEDELPAD, Norra Sverige och Sverige. Tidigt 1900-tal.
Ej genomgångna

Skador och defekter, rullade. Samtliga lackade.

347583

2015-12-08