Lennart Nilsson - ur "Ett barn blir till"

Lennart Nilsson - ur
Lennart Nilsson - ur
Lennart Nilsson - ur
Lennart Nilsson - ur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad och i efterhand färgsatt av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, 18,5x24 cm

Smärre ytrepor, i passepartout

347592

2015-12-16