Lennart Nilsson - ur "Ett barn blir till"
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, ljusmikroskopi, bildmått ca 23,5x19,5 cm
Smärre ytrepor
347601
2015-12-16