Lennart Nilsson - ur Ett barn blir till
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad och i efterhand färgsatt av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, bildmått ca 24x19,5 cm
Smärre repor
347606
2015-12-16