Robert Högfeldt teckning Agneta Swidén gouache
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1884-1986), Påskägget, signerad R. Högfeldt, blyerts, 27x36 cm
SWIDÉN, Agneta (född 1926), Brudbröd, signerad A. Swidén, gouache, 18x19 cm, Proveniens: Galerie S:t Nikolaus, Stockholm 1964
347614
2015-12-08