Vitrinskåp
2015-12-08
347617
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, England, idegran, lösa hyllplan i glas, höjd ca 204, 144x33 cm, nycklar medföljer
Slitage/ repor