Fartygsmodell
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FARTYGSMODELL, 1800-talets slut, fullriggare, längd ca 44 cm
Kuntoraportti
Slitage
347623
Päivämäärä:
2015-12-08