Vattentunna koppar
2015-12-08
347640
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VATTENTUNNA, 1800-tal, koppar, ställning i smide, höjd ca 59
Smärre bucklor