Gueridon

Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, mahogny, skuren dekor, höjd ca 92 cm

Ngt smed, fuktskador, del sarg saknas, ett löst ben

347642

2015-12-08