Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PILGRIMSFLASKA, 1800-tal, dekor av blomsterslingor i underglasyrblått, dekor av drakar, höjd ca 26 cm
Mynning med äldre lagning
347652
2015-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här