Pilgrimsflaska 1800-tal

Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal
Pilgrimsflaska 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PILGRIMSFLASKA, 1800-tal, dekor av blomsterslingor i underglasyrblått, dekor av drakar, höjd ca 26 cm

Mynning med äldre lagning

347652

2015-12-08