Bertil Herlow-Svensson - målning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Utan titel nr 5, monogramsignerad och daterad B.H.S -65, akryl och collage på pannå, 61x75 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Text på baksidan: Variation på "en sändning över vissa stationer med vertikal polarisation"
Slitage, repor och hål efter upphängning
347660
2015-12-08