Bertil Herlow-Svensson - målning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Utan titel nr 5, monogramsignerad och daterad B.H.S -65, akryl och collage på pannå, 61x75 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Text på baksidan: Variation på "en sändning över vissa stationer med vertikal polarisation"

Slitage, repor och hål efter upphängning

347660

2015-12-08