Omega damarmbandsur guld
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
OMEGA, damarmbandsur, 14 k guld, mekaniskt urverk, boettnr: 8947199, 1920-30-tal, guldfärgad urtavla, blånerade visare, diameter 15 mm, x-länk, 18 k guld, total vikt ca 16,2 g
Urtavla fläckig och med slitage
347661
2015-12-11