Omega damarmbandsur guld

Omega damarmbandsur guld
Omega damarmbandsur guld
Omega damarmbandsur guld
Omega damarmbandsur guld

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OMEGA, damarmbandsur, 14 k guld, mekaniskt urverk, boettnr: 8947199, 1920-30-tal, guldfärgad urtavla, blånerade visare, diameter 15 mm, x-länk, 18 k guld, total vikt ca 16,2 g

Urtavla fläckig och med slitage

347661

2015-12-11