Bertil Herlow-Svensson - målning
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Bertil Herlov-Svensson Sala-66, akryl och collage på pannå, 65x82 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Synliga krackelyrer, slitage, repor och hål efter upphängning
347668
2015-12-08