Bertil Herlow-Svensson - målning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Bertil Herlov-Svensson Sala-66, akryl och collage på pannå, 65x82 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Synliga krackelyrer, slitage, repor och hål efter upphängning

347668

2015-12-08