Carl Harry Stålhane vas

Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand 1951, glasyr i äggskal, signerad R Stålhane 51 Sweden H39, höjd 33 cm

Smärre nagg vid mynningen

347671

2015-12-10