Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny och rot, dekor av intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 106, 125x39 cm
Fanérskador o sprickor, lösa listdelar, nycklar saknas
347672
2015-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här