Skåp 1800-talets andra hälft

Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny och rot, dekor av intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 106, 125x39 cm

Fanérskador o sprickor, lösa listdelar, nycklar saknas

347672

2015-12-08