Bertil Herlow-Svensson - målning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): "Spänning", signerad och daterad på baksidan Bertil Herlov-Svensson Sala-64, akryl på pannå, 122x61 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Slitage, fläckar och smärre krackelyrer
347675
2015-12-08