Bertil Herlow-Svensson - målning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): "Spänning", signerad och daterad på baksidan Bertil Herlov-Svensson Sala-64, akryl på pannå, 122x61 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Slitage, fläckar och smärre krackelyrer

347675

2015-12-08