Isabella Wrangel

Isabella Wrangel
Isabella Wrangel
Isabella Wrangel
Isabella Wrangel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISABELLA WRANGEL (1911-1975): Komposition, signerad och daterad Isabella Wrangel -53, olja på duk, 46x38 cm

Skador, krackelerad

347679

2015-12-07