Bertil Herlow-Svensson- målning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): "Karma Orinoco", monogramsignerad och daterad B.H.S.-64, akryl och blandteknik på pannå, 60x45,5 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Smärre färgbortfall, smärre krackelyrer
347682
2015-12-08