Bertil Herlow-Svensson- målning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): "Karma Orinoco", monogramsignerad och daterad B.H.S.-64, akryl och blandteknik på pannå, 60x45,5 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Smärre färgbortfall, smärre krackelyrer

347682

2015-12-08