Margareta Ternström blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARGARETA TERNSTRÖM (född 1933): Pyramider, blandteknik på papper samt graverad glasskiva, signerad och daterad Margareta Ternström -90, 50x37 cm

347684

2015-12-07