Kniv tore Noddeland

Kniv tore Noddeland
Kniv tore Noddeland
Kniv tore Noddeland
Kniv tore Noddeland
Kniv tore Noddeland
Kniv tore Noddeland

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

TORE NODDELAND, kniv, signerat blad, skaft av masurbjörk samt Sankt Olav i vitmetall, slida i läder med akantusdekor och silverbeslag, monogramsignerad och numrerad 89/100, längd 18 cm

347686

2016-01-21