Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UTAGAWA KUNISADA (Japan, 1786-1864): diptyk, utgivare Ebisuyua Shoshichi 1854, färgträsnitt signerad Toyokuni ga, 35,5x49 cm, oramad
Veck, fläckar, lagningar
347715
2015-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här