Madeleine Pyk
2015-12-08
347719
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Katharinahissen vid Slussen, Stockholm, signerad och daterad Madeleine Pyk -74, 102/200, färglitografi, 74x59 cm