Gallerskålar KPM

Gallerskålar KPM
Gallerskålar KPM
Gallerskålar KPM
Gallerskålar KPM
Gallerskålar KPM
Gallerskålar KPM
Gallerskålar KPM
Gallerskålar KPM

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

GALLERSKÅLAR, 1 par, porslin, KPM, Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin, Tyskland, 1900-talets början, dekor i grönt och rosa med motiv av blommor, h´nklar i form av löv med bär, längd ca 28 cm

Sprickor/lagningar

347723

2015-12-08