Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ODDVAR REITE, kniv, bladet av Bjarne Engli, skaft av björk med silverbeslag, läderbalja med silverbeslag, signerad och daterad OR -92, längd 17 cm

347738

2016-01-21