Girard

Girard
Girard
Girard
Girard
Girard
Girard

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GIRARD PERREGAUX, manuellt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, silverfärgad urtavla, boett av guld 18 k, boett numrerat 8897 B, skinnband, diameter 36 mm

Glas med repor, boett med gravyr "GAB 1867-1967"

347741

2015-12-11