Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BRUNO MATHSSON, dagbädd, "Berlin", brännmärkt Bruno Mathsson Design Made in Sweden,brännstämplad 1961 modellen formgiven 1957, svart skinndyna, höjd ca 46, 201x103 cm
Slitage
347766
2015-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här