Bruno Mathsson

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BRUNO MATHSSON, dagbädd, "Berlin", brännmärkt Bruno Mathsson Design Made in Sweden,brännstämplad 1961 modellen formgiven 1957, svart skinndyna, höjd ca 46, 201x103 cm

Slitage

347766

2015-12-08