Barbie och skipper dockor
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARBIE, SKIPPER, 1960-tal, diverse kläder, skor, tillbehör , produkthäfte, väska med garderob, en senare docka med förlängningsbart hår medföljer
Barbie med färgskador av örhängen, bruksslitage
347779
2015-12-08