Barbie och skipper dockor

Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBIE, SKIPPER, 1960-tal, diverse kläder, skor, tillbehör , produkthäfte, väska med garderob, en senare docka med förlängningsbart hår medföljer

Barbie med färgskador av örhängen, bruksslitage

347779

2015-12-08