Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Kung Artur och hans riddare vid runda bordet" ur Tristan och Isolde, signerad Dali, 91/125, etsning, 40x26,5 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 413

347782

2015-12-13