Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Kung Marc" ur Tristan och Isolde, signerad Dali, 91/125, etsning, 40x26,5 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 413
347788
2015-12-13