Barnrbyrå troligen gemla
2015-12-08
347789
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BARNBYRÅ, tidigt 1900-tal, troligen Gemla, fanérad i björ, bemålad dekor, svarvade knoppar, höjd ca 58, 40x23 cm
Smärre ytskador