Barnrbyrå troligen gemla

Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla
Barnrbyrå troligen gemla

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

BARNBYRÅ, tidigt 1900-tal, troligen Gemla, fanérad i björ, bemålad dekor, svarvade knoppar, höjd ca 58, 40x23 cm

Smärre ytskador

347789

2015-12-08