Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
BARNBYRÅ, tidigt 1900-tal, troligen Gemla, fanérad i björ, bemålad dekor, svarvade knoppar, höjd ca 58, 40x23 cm
Smärre ytskador
347789
2015-12-08