Carl Brandt pastell
2015-12-08
347791
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjömotiv, signerad och daterad C Brandt 19??, pastell, ca 25 x 64 cm