Stenvinkel

Stenvinkel
Stenvinkel
Stenvinkel
Stenvinkel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): Hav, signerad och numrerad Stenvinkel 96/150, färgserigrafi, 56x79 cm

347797

2015-12-08