Bestik 240 dlr svensk spetsig

Bestik 240 dlr svensk spetsig
Bestik 240 dlr svensk spetsig
Bestik 240 dlr svensk spetsig
Bestik 240 dlr svensk spetsig
Bestik 240 dlr svensk spetsig
Bestik 240 dlr svensk spetsig

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, ca 240 dlr, "Svensk spetsig", nysilver, scahtull märkt CG Hallberg, bestående av: 12 matskedar, 12 matgafflar, 22 matknivar, 23 bordsgafflar, 12+11 bordsknivar, 32 dessertskedar, 9 smörgåsknivar, 27 smörgåsgafflar, 31+11 kaffeskedar, 10 sillgafflar, 2 ostknivar, 2 smörknivar, 30 påläggsgafflar

Slitage, schatull med skador, nyckel saknas, mindre variationer kan förekomma

347812

2015-12-08