Palle Nielsen träsnitt
2015-12-08
347819
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (3) Figurscener, monogramsignerade PN, daterade, träsnitt, vardera ca 15 x 22 cm