Madeleine Quist Odgren

Madeleine Quist Odgren
Madeleine Quist Odgren
Madeleine Quist Odgren
Madeleine Quist Odgren
Madeleine Quist Odgren
Madeleine Quist Odgren
Madeleine Quist Odgren
Madeleine Quist Odgren

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE QUIST ODGREN (samtida): Den snövita kossan som råmar i natten.... , signerad och daterad Madeleine Quist Odgren 2005, olja på duk, ca 82x100 cm

347834

2015-12-08